Álláslehetőség

Műtermo Kft Nyílászárókat gyártó/ forgalmazó cég keres irodai munkára  értékesítő/eladó férfi kollégát

13055812_1709347302683947_6084767840824365519_o.jpg
Feladatok, munkák:
• termék-, és szolgáltatásértékesítés magánszemélyek, valamint építőiparban tevékenykedő vállalatok, szakemberek számára
• értékesítéshez kapcsolódó árajánlatok elkészítése
• szakmai tanácsadás a vevők felé
• szerződéskötés
• vevők kiszolgálása, árukiadás
• meglévő partnerkapcsolatok ápolása
Elvárások:
• középfokú végzettség
• műszaki beállítottság
• ügyfélközpontú, értékesítési célokat előtérbe helyező szemlélet
• eredményorientált, határozott, dinamikus hozzáállás
• jó kommunikációs, tárgyalási és szervezői készség
• felhasználói szintű számítástechnikai, MS Office ismeretek
• nem dohányzó
Előny:
• Visual Window nyílászáró tervezői szoftver ismerete
• értékesítési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• 15 éves folyamatosan működő, stabil háttérrel rendelkező cég
• barátságos légkör, fiatal munkatársak
• versenyképes, fix havi bérezés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken:
Műtermo kft.
2220 Vecsés, Bajcsy- Zsilinszky u. hrsz.: 2788/12
Tel: 06 20 363 4694

műanyag ablakok
Termékeink

ÁRAJÁNLAT

Hogyan segíthetünk?

Nyilászáró árajánlatkérő

Egyéb termékek árajánlatkérő

Hívjon minket MOST!
06 29 357 042
06 70 360 81 20

Kapcsolat

Referenciák

Referenciák

Tájékoztató

Áraink a szállítás és beszerelés díját nem tartalmazzák. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. A képek illusztrációk. Ha nincs raktáron nálunk vagy nem rendelhető az Ön által keresett termék, helyettesítő terméket javaslunk.

rootimg